| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Specification | 60cm*100m |
| Ink Type | UV Ink |
| Surface | Glossy, Matte |
| Printer | Epson L1800 L805 |
| Material | Polymer |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Flexibility | Flexible |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Hardness | High |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |