| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Application | Garment Printing |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Application | Garment Printing |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Application | Garment Printing |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Wash Resistance | Resistant To Fading And Wear, Even After Multiple Washes |
|---|---|
| UV Protection | Resists UV Damage, Maintaining Print Color Integrity |
| Abrasion-Resistant | Keeps Prints Looking New Even After Exposure To Friction |
| Waterproof | Maintains Integrity In Humid Or Wet Environments |
| Packaging Details | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |
| Material | PET |
|---|---|
| Size | 30cm*100m/60cm*100m |
| Finish | Matte And Glossy |
| Thickness | 75mic |
| Peeling | Cold |