| Size | 60cm*100m/roll |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Thickness | 75microns/100microns |
| Material | PET |
| Peel | Hot/cold |
| Size | 1000ml |
|---|---|
| Opacity | High |
| Ink Type | Water Based |
| Print Quality | High-definition |
| Package | Carton Package |
| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Ink Type | Water Based |
| Printing Type | Digital Printing |
| Opacity | High |
| Suitable Printer | DTF Printer |
| Quality | High |
|---|---|
| Print Quality | High-definition |
| Printing Type | Digital Printing |
| Warranty | 12 Months |
| Opacity | High |
| Color | CMYKW |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Printing Type | Digital Printing |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 1000ml |
| Package | Carton Package |
|---|---|
| Quality | High |
| Color | CMYKW |
| Ink Type | Water Based |
| Printing Type | Digital Printing |
| Opacity | High |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Printing Type | Digital Printing |
| Ink Type | Water Based |
| Color | CMYKW |
| Ink Type | Water Based |
|---|---|
| Color | CMYKW |
| Printing Speed | Fast |
| Printing Type | Digital Printing |
| Feature | Environment Friendly |
| Suitable Printer | DTF Printer |
|---|---|
| Printing Speed | Fast |
| Size | 1000ml |
| Package | Carton Package |
| Print Quality | High-definition |
| Material | PET |
|---|---|
| Colour | White/Transparent |
| Printing Time | 1day |
| Size | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Coating | 4-5 Layer |