| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Material | Polymer |
| Surface Finish | Glossy, Matte |
| Thickness | 0.1mm-5mm |
| Compatibility | Wide Range Of Substrates |
|---|---|
| Specification | 60cm*100m |
| Ink Type | UV Ink |
| Surface | Glossy, Matte |
| Printer | Epson L1800 L805 |
| Durability | Long-lasting |
|---|---|
| Color | CMYKW |
| Package | Carton Package |
| Warranty | 12 Months |
| Ink Type | Water Based |